Długoletnie pożycie małżeńskie | Uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego

W czwartek 9 września 2021 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość przyznania medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy wręczał medale małżonkom.

Gratulujemy długoletniego pożycia małżeńskiego i życzymy wszystkim Państwu wielu wspólnych lat w miłości, zgodzie, wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Odznaczenia zostały przyznane:

Państwu Halinie i Ryszardowi Oniszczukom,

Państwu Danucie i Sławomirowi Bajkowskim,

Państwu Elwirze i Henrykowi Jurczykom,

Państwu Jadwidze i Bogumiłowi Smolakom,

Państwu Jadwidze i Wiesławowi Nocnym,

Państwu Halinie i Wiktorowi Jakubcewiczom,

Państwu Grażynie i Leszkowi Chodorowskim,

Państwu Marii i Tadeuszowi Panasom,

Państwu Celinie i Stanisławowi Zdanewiczom.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, w tym roku nie odbyła się wspólna, duża uroczystość wszystkich par obchodzących jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Burmistrz w towarzystwie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Iwony Wojciulewicz wręczał odznaczenia indywidualnie dla każdej z par.

fot. gizycko.pl K. Zadroga