Święto Dubna | Życzenia dla miasta partnerskiego na Ukrainie

Dubno piękne miasto na Ukrainie, z niezwykle ciekawą historią regionu i miejscami wartymi poznania, często związanymi z dziejami i kulturą Polski, partner Giżycka od ponad 20 lat dziś obchodzi swoje Święto. Ze względu na pandemię delegacja z Giżycka nie może uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, ale przesyłamy na ręce pana mera Wasila Antoniuka najserdeczniejsze życzenia od mieszkańców Giżycka.

Dla całego Dubna, samorządowców, Radzie Miejskiej Dubna i całej lokalnej społeczności, ślemy gorące pozdrowienia, życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów, kolejnych inwestycji i ważnych projektów. Pozdrawiamy nasze miasto partnerskie Dubno i wszystkich Przyjaciół, z głębokim przekonaniem, że już wkrótce się zobaczymy!

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĘTA DUBNA

OD BURMISTRZA GIŻYCKA WOJCIECHA KAROLA IWASZKIEWICZA