Szlachetna paczka | Zostań wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej PACZKI 

lub

Akademii Przyszłości! 

Rekrutacja trwa!

Dołącz i pomagaj, jeśli:

  • chcesz zmieniać historię Rodzin w potrzebie
  • lubisz mieć wpływ na otaczający Cię świat
  • szukasz sposobu, by pożytecznie spędzać czas wolny
  • pragniesz sprawiać, by ludzie radzili sobie w życiu
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności

 

Do Szlachetnej Paczki od 21 lat włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od nich niezależnych. Dzięki naszym wolontariuszom docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej i niezawinionej – a nie do tej, która krzyczy, żąda i domaga się pomocy. Mądra pomoc Szlachetnej Paczki również dociera do potrzebujących, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni. Wspieramy również osoby, które nie poradzą sobie same – ubogich, seniorów, niepełnosprawnych. Paczka jest dla nich impulsem do zmiany; wsparciem w zmaganiach, przywróceniem nadziei i bezinteresowną pomoc ludzi. 

 

Akademia Przyszłości od 19 lat zmienia życie dzieci, które w siebie nie wierzą. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy Wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesu w życiu. 

 

 

Zostań Wolontariuszem Paczki! Bez Ciebie im nie pomożemy! W ostatnich miesiącach świat wokół nas bardzo się zmienił, teraz Ty możesz zmienić coś w nim. Zostań Wolontariuszem Paczki w Twojej okolicy i odmieniaj historię życia potrzebujących z Twojej okolicy. To właśnie Ty możesz pomóc rodzinom w potrzebie, samotnym seniorom czy dotkniętym przez los wyrwać się z pułapki biedy, trudności i bezsilności i odzyskać godność. To Ty jesteś dla nich szansą. Jakie są zadania SuperW: ✔ WSPÓŁTWORZENIE ZESPOŁU WOLONTARIUSZY: wraz z innymi SuperW z Twojej okolicy będziesz aktywnie uczestniczył w działaniach Szlachetnej Paczki ✔ ZMIANA ŻYCIA LUDZI W POTRZEBIE: dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin oraz połączysz ich z tymi, którzy pragną im mądrze pomóc w ramach Paczki. ✔ TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc. ✔ ORGANIZACJA EVENTÓW: wraz z innymi wolontariuszami zorganizujesz grudniowy Weekend Cudów Szlachetnej Paczki Co zyskasz? ✔Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa ✔ Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu. ✔ Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność. ✔ Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów. ✔ Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym! Zgłoś się, jeżeli: ✔ Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat ✔ Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój ✔ Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka ✔ Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować ✔ Masz skończone 16 lat.

Zostań wolontariuszem Akademii Przyszłości

  Wejdź na http://bit.ly/Super_W i wypełnij formularz zgłoszeniowy #PomagamBoToDajeMiSiłę