Trzydniowy rajd rowerowy Giżycko-Sowieck | Relacja

Pracownicy Urzędu Miejskiego wzięli udział trzydniowym rajdzie rowerowym realizowanym w ramach projektu “Giżycko i Sowieck - współpraca na rzecz rozwoju zachowania dziedzictwa historycznego, kulturowego i przyrodniczego obszaru transgranicznego”.

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła w pokonaniu ponad czterdziestu, zaplanowanych, kilometrów. W wydarzeniu, poza pracownikami giżyckiego urzędu, udział wzięli przedstawiciele Mrągowa, Mikołajek, Grodziska Mazowieckiego, gminy Szemud i litewskich Trok.  Uczestnikom przyświecał wspólny cel - promocja turystyczna regionu oraz propagowanie aktywnego stylu życia, czyli wszystko to co na co dzień robimy w ramach Rowerowych Mazur.

Fot. gizycko.pl / M. Kulas-Szyrmer

Zapraszamy także na wideorelację z wydarzenia - autorstwa Jarka Puszko #RoweroweMazury.

oraz relację organizatorów tłumaczoną na język angielski i rosyjski.

This publication was produced with the financial support of the European Union, under the Poland-Russia Corss-border Cooperation Programme 2014-2020.

Niniejsza publikacja powstała przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja na lata 2014-2020.

Its contents are the sole responsibility of Gizycko Municipality and under no circumstances can be regarded as reflectong the position of the European Union, the MA or the Joint Technical Secretariat of the Poland-Russia CBC Programme 2014-2020.

Za jego treść odpowiada wyłącznie Gmina Miejska Giżycko i w żadnym wypadku nie może być on uznany za odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.